خط مشي ایمنی، بهداشت و محیط زیست(HSE)

با استعانت از خداوند متعال،  مدیریت شركت "مهندسی متراسامان" در راستاي سياستهاي خود ، به منظور حفاظت ار نیروی انسانی، محیط زیست ، اموال و اعتبار کاری شرکت، استقرار و اجرای سیستم یکپارچه ایمنی ، بهداشت و محیط زیست را در بالاترین سطح اولویت های شرکت قرار داده و خود را متعهد مي داند فعاليتهايش را به گونه اي اجرا نمايد كه تاثيرات منفي زيست محيطي به حداقل رسيده و بالاترين حد ممكن ايمني و سلامت براي كليه كاركنان و مراجعين شركت حاصل گردد.

اين شركت براي دستيابي به اهداف و تعهدات فوق، اصول زير را سرلوحه فعاليتهاي خود قرار ميدهد:

  • ایجاد روحیه مسئولیت پذیری و پاسخگویی در تمامی سطوح اعم از مدیریت ، کارکنان و پیمانکاران.  مديران و مسئولين قسمتهاي مختلف شركت مسئول نهايي هدايت و اجراي سيستم مديريت ايمني، بهداشت و محيط زيست در مجموعه تحت مديريت شان همسو با مديريت كلان شركت مي باشند.
  • شرکت " مهندسی متراسامان " همواره به منظور شناسايي، ارزیابی و كاهش هر گونه تاثير منفي ناشي از فعاليتهاي خود بر ايمني، بهداشت و محيط زيست تلاش مي نمايد و با بكارگيري اقدامات پيشگيرانه در تمامي فعالیت های خودريسكهاي ايمني، بهداشت و زيست محيطي را شناسايي و مديريت مي كند.
  • این شرکت  از کلیه قوانین ، دستورالعمل ها و استاندارد های ملی و بین المللی مرتبط با ایمنی ، بهداشت و محیط زیست در بخشهاي و مراحل متنوع فعاليتهايش تبعيت خواهد نمود.
  •  شرکت " مهندسی متراسامان " در راستاي دستيابي به بهبود مستمر در حفاظت از امور ايمني، بهداشت و محيط زيست، اهدافي را مشخص مي نمايد و سيستم مديريت ايمني، بهداشت و محيط زيست و اهداف مذكور را بطور مستمر ارزيابي نموده و اقدامات اصلاحي لازم بكار گرفته خواهد شد.
  • این شرکت  به منظور ارتقای سطح فرهنگ مشارکت فعال و بالا بردن اگاهی پرسنل در خصوص مسائل ايمني، بهداشت و محيط زيست، با ایجاد فضای ارتباطی باز و سازنده آموزشهاي مورد نياز براي كليه كاركنان و گروه های ذیتفع بصورت ادواري برگزار می نماید.

 مدیریت بر این باور است که عملکرد کلیه کارکنان و پیمانکاران شرکت در زمینه HSE  در جهت افزایش بهره وری، رشد و بالندگی شرکت تاثیر گذار است، لذا تضمين اجراي اين خط مشي را وظيفه تمامي افراد شركت دانسته و پيروي از آن را ضروري ميداند.

 

بازگشت به صفحه قبل

                                                       

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت